Demirdöküm Klima Arıza ve Bakım Hizmetleri

Demirdöküm klimalara özel profesyonel teknik servis hizmetleri.

444 7 068 Sizi Arayalım

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima arıza bakım onarım işlerinin en hızlı ve çözüm odaklısı ile tanışın.

Demirdöküm Klima Servisi, tamir ve bakım işlerinde genellikle sıcak yaz aylarında kontrol edilemeyen sıcakların rahatsız ediciliğinden kurtulmak isteyenlere hızlı çözümler sağlamaktadır. Artan nem oranı ve sıcaklıklar birleşince dayanılmaz bunaltıcılığa ulaşır. Biz de bu sağlıksız sıkıcı ortamdan kurtulmak isteyen klima kullanıcılarının arıza, bakım ve onarım ihtiyaçları için 7/24 hizmet vermekteyiz. Uzman teknik kadromuz yerinde ve hızlı teşhis ile birlikte çözüme ulaşır. Klimaların küçük split modellerden büyük merkezi sistemlere kadar tamamı bizim hizmet vermemize engel değildir. Büyüklü küçüklü tüm klimalara uygun istihdam edilmiş eğitimli kadromuz mevcuttur.

Demirdöküm klima arıza durumunda tamirata veya bakıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Klimalar arıza kodları vasıtası ile birçok problemi önceden ya da aynı anda haber verebilir. Genel olarak rastlanılan arızalar; "klima çalışıyor ama soğutmuyor", "klima su akıtıyor", "klima sesli çalışıyor" ve bunun gibi basit ama dikkat gerektiren arızalardır. Bu tür arızalar kötü haber değildir. Bu tür sorunlar küçük müdahalelerle hızlıca onarılabilir.

Servisimizden; arıza teşhisi ve fiyatlandırmayı önce alır sonra işinizi onaylayarak yaptırırsınız. Sürpriz fiyat ve maliyetler çıkmaması için incelememizi titiz bir şekilde yaparız.
- Tüm değişen parçalar 1 yıl garanti altındadır.
- 365 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.
Öncelik olarak arıza onarım talepleri tarafımızdan hızlı ve zamanında çözüme kavuşturulur. Eksikliğini hissettiğiniz klimanızın kullanımını tekrar size kazandırmak için en iyi hizmeti sağlamaya çalışırız. Hizmetimizdeki önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti ve garantili işçiliğimizdir.

Demirdöküm klima teknik servis ihtiyaçlarınızda 444 70 68 numaralı çağrı merkezimizde acil kaydı oluşturarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi

Garantili Servis

Servisimiz dahilinde montajı yapılan yeni parçaların tümü 1 yıl garanti kapsamındadır.

Deneyimli Ekip

Profesyonel ekibimiz Demirdöküm kombilerdeki arızalarda yılların deneyimine sahip.

Mutlu Müşteriler

Önce müşteri memnuniyeti! Servis öncesi ve sonrası memnun kalmanız için tam destek.

Tecrübe Geçmişi

Kombi servisi olarak 18 yıllık tecrübemize güveniyoruz. Her gün sizinle büyüyoruz.

ACİL SERVİSE Mİ İHTİYACINIZ VAR?